Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekologiški rauginti kopūstai DIMDINI, 650g
    Органические продукты

    Ekologiški rauginti kopūstai DIMDINI, 650g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,52 €/кг

  • Fermentuotos daržovės KIMCHI, 250 g
    Для лучшей жизни

    Fermentuotos daržovės KIMCHI, 250 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,36 €/кг

  • Raugintų kopūstų sultys, vnt

    Raugintų kopūstų sultys, vnt

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,96 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Pomidorų sultys KRUVINOJI MERĖ, 250 ml

    Pomidorų sultys KRUVINOJI MERĖ, 250 ml

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

Фильтр

Фильтр