Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g
    2
    39 €
    9,56 €/кг
    Без глютена "Без лактозы "

    Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g
    1
    59 €
    8,37 €/кг
    Без глютена "Без лактозы "

    Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g
    1
    59 €
    19,88 €/кг
    Без глютена

    Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg
    3
    49 €
    3,49 €/кг
    Без глютена

    Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/кг

  • Sausainiai su spanguolėmis BALVITEN, 130 g
    2
    05 €
    15,77 €/кг
    Без глютена

    Sausainiai su spanguolėmis BALVITEN, 130 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

Фильтр

Фильтр