Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 125 ml
    2
    73 €
    21,84 €/л
    Новинка

    Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 125 ml

    5.45 € за шт.

    Цена за единицу: 43,60 €/л

  • Dantų pasta COLGATE TOTAL ORIGINAL, 20 ml

    Dantų pasta COLGATE TOTAL ORIGINAL, 20 ml

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 124,50 €/л

  • Dantų šepetėlis COLGATE MAX WHITE SOFT, 1vnt.
    2
    05 €
    2,05 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE MAX WHITE SOFT, 1vnt.

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,19 €/шт.

  • Burnos skalavimo skystis COLGATE PLAX, 500ml
    4
    79 €
    9,58 €/л

    Burnos skalavimo skystis COLGATE PLAX, 500ml

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,78 €/л

  • Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 75 ml
    2
    79 €
    37,20 €/л

    Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 75 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Dantų pasta COLGATE TRIPLE ACTION, 75 ml

    Dantų pasta COLGATE TRIPLE ACTION, 75 ml

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 34,53 €/л

  • Burn.skalav. skystis COLGATE TEA&LEMON, 500ml

    Burn.skalav. skystis COLGATE TEA&LEMON, 500ml

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,78 €/л

  • Dantų šepetėlis COLGATE ZIGZAG, 1vnt.
    1
    25 €
    1,25 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE ZIGZAG, 1vnt.

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,79 €/шт.

  • Dantų pasta COLGATE CAVITY PROT.WHITEN. 75 ml

    Dantų pasta COLGATE CAVITY PROT.WHITEN. 75 ml

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,53 €/л

  • Dantų pasta COLGATE CAVITY PROTECTION, 75 ml

    Dantų pasta COLGATE CAVITY PROTECTION, 75 ml

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,53 €/л

  • Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CRYSTALS, 75 ml
    2
    75 €
    36,67 €/л

    Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CRYSTALS, 75 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Dantų pasta COLGATE MAX FRESH COOL. CR. 75 ml
    2
    75 €
    36,67 €/л

    Dantų pasta COLGATE MAX FRESH COOL. CR. 75 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Dantų šepetėlis COLGATE SLIM SOFT, 1vnt.
    2
    59 €
    2,59 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE SLIM SOFT, 1vnt.

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,89 €/шт.

  • Dantų šepetėlis COLGATE 360 BLACK SOFT,1vnt
    2
    95 €
    2,95 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE 360 BLACK SOFT,1vnt

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 4,59 €/шт.

  • Dantų šepetėlis COLGATE 360 FRESH 2 vnt

    Dantų šepetėlis COLGATE 360 FRESH 2 vnt

    4.95 € за шт.

    Цена за единицу: 2,48 €/шт.

  • Dantų pasta COLGATE MAX WH. SPARKLE D. 75 ml
    2
    75 €
    36,67 €/л

    Dantų pasta COLGATE MAX WH. SPARKLE D. 75 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Dantų pasta COLGATE CARE & SENSITIVE, 75 ml

    Dantų pasta COLGATE CARE & SENSITIVE, 75 ml

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 63,87 €/л

  • Vaikiškas dantų šepetėlis COLGATE, 3 – 5 m

    Vaikiškas dantų šepetėlis COLGATE, 3 – 5 m

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/шт.

  • Dantų pasta COLGATE ADVANCED W. CHAR. 75 ml
    2
    79 €
    37,20 €/л

    Dantų pasta COLGATE ADVANCED W. CHAR. 75 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Dantų šepetėlis COLGATE HARRY POTTER, 2 vnt.
    2
    19 €
    1,10 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE HARRY POTTER, 2 vnt.

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,00 €/шт.

  • Dan.Šepet. Colgate Zig-Zag Charcoal,3vnt

    Dan.Šepet. Colgate Zig-Zag Charcoal,3vnt

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,20 €/шт.

  • Dantų šepetėlis COLGATE MAX WHITE, 2 vnt.
    4
    39 €
    2,20 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE MAX WHITE, 2 vnt.

    5.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,95 €/шт.

  • Dantų pasta COLGATE ADVANCE WH. PURPLE, 75 ml
    2
    79 €
    37,20 €/л

    Dantų pasta COLGATE ADVANCE WH. PURPLE, 75 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Dantų pasta COLGATE MULTI PROTECT, 50 ml
    5
    99 €
    119,80 €/л

    Dantų pasta COLGATE MULTI PROTECT, 50 ml

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 199,80 €/л

  • Dantų pasta COLGATE FRESHNESS PEARLS, 50 ml
    5
    99 €
    119,80 €/л

    Dantų pasta COLGATE FRESHNESS PEARLS, 50 ml

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 199,80 €/л

  • Dantų pasta COLGATE HARRY POTTER, 6+, 50 ml
    1
    81 €
    36,20 €/л

    Dantų pasta COLGATE HARRY POTTER, 6+, 50 ml

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 65,80 €/л

  • Dantų šepetėlis COLGATE SLIM SOFT WH., 1 vnt.
    3
    19 €
    3,19 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE SLIM SOFT WH., 1 vnt.

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/шт.

  • Dantų šepetėlis COLGATE CHARCOAL SOFT, 1 vnt.

    Dantų šepetėlis COLGATE CHARCOAL SOFT, 1 vnt.

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 3,45 €/шт.

  • Dantų skalavimo sk. COLGATE TOTAL, 500 ml

    Dantų skalavimo sk. COLGATE TOTAL, 500 ml

    7.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,78 €/л

  • Dantų šepetėlis COLGATE 360 MAX
    3
    89 €
    3,89 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE 360 MAX

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,99 €/шт.

  • Dantų pasta MAX WHITE PURPLE COLGATE, 75 ml
    4
    49 €
    59,87 €/л

    Dantų pasta MAX WHITE PURPLE COLGATE, 75 ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 99,87 €/л

  • Dantų šepet. COLGATE KIDS SOFT, 6–9 m. 1 vnt
    1
    59 €
    1,59 €/шт.

    Dantų šepet. COLGATE KIDS SOFT, 6–9 m. 1 vnt

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/шт.

  • Dantų šepetėlis COLGATE ULTRA SOFT,  2 vnt.
    4
    99 €
    2,50 €/шт.

    Dantų šepetėlis COLGATE ULTRA SOFT, 2 vnt.

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,40 €/шт.

  • Dantų šepet. COLGATE TWISTER EDITION, 4 vnt
    4
    99 €
    1,25 €/шт.

    Dantų šepet. COLGATE TWISTER EDITION, 4 vnt

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,75 €/шт.

  • Dantų šep. COLGATE GENTLE SENSITIVE, 1 vnt

    Dantų šep. COLGATE GENTLE SENSITIVE, 1 vnt

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,89 €/шт.

  • Elektr. dantų šep. COLG. HARRY POTTER, 1 vnt.
    5
    49 €
    5,49 €/шт.

    Elektr. dantų šep. COLG. HARRY POTTER, 1 vnt.

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/шт.

  • Dantų pasta COLGATE  JUNIOR, 50ml,7-12y

    Dantų pasta COLGATE  JUNIOR, 50ml,7-12y

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 89,80 €/л

  • Dantų pasta COLGATE KIDS, 0 - 5 metų, 50 ml
    2
    29 €
    45,80 €/л

    Dantų pasta COLGATE KIDS, 0 - 5 metų, 50 ml

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 65,80 €/л

  • Burn. sk. skystis COLGATE PURPLE REV., 500 ml
    5
    19 €
    10,38 €/л

    Burn. sk. skystis COLGATE PURPLE REV., 500 ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,98 €/л

  • Dantų pasta COLGATE MAX WHITE COF. TEA, 75 ml
    4
    49 €
    59,87 €/л

    Dantų pasta COLGATE MAX WHITE COF. TEA, 75 ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 99,87 €/л

Фильтр

Фильтр