„Šeimos pietūs“ – RIMI inicijuojamas projektas, kuriuo raginame šeimas gaminti kartu, praleisti daugiau laiko drauge ir tokiu būdu stiprinti šeimos ryšius.

Projektas gimė stebint, kaip keičiasi bendravimas šeimoje. Nuolatinis skubėjimas, greitas gyvenimo tempas, noras užsitikrinti geresnį gyvenimą palieka vis mažiau laiko bendravimui su vaikais ir kelia grėsmę šeimos ryšiams. Tyrimai rodo, kad tėvai, nors ir nori daugiau bendrauti su vaikais, tam skiria vos 1 val. per dieną, nes tam trūksta laiko, tėvai jaučiasi pavargę arba teigia neturintys tam finansinių galimybių.

Šeimos pietų idėja yra paremta bendravimu. Virtuvė – vieta, kur dažniausiai susitinka visi šeimos nariai, o valgymas – kasdienis įprotis, tad, neieškant papildomo laiko, neskiriant daugiau finansų ir nepavargstant, galima daugiau bendrauti su vaikais. Kartu gaminant, ne tik bendraujama, bet ir bendradarbiaujama, o tai ugdo gerąsias vaikų savybes – savarankiškumą, formuoja socialinius įgūdžius, didina jų savivertę.

Nuo seno maistas yra suvokiamas kaip meilės išraiška, o jo ruošimas drauge su šeima – puikus būdas suartėti su artimaisiais. Tikime, kad ruošdami bendrus pietus ir leisdami daugiau laiko su namiškiais sukursite gražią šeimos tradiciją.

Šeimos pietų projektą įgyvendiname kartu su partneriais – psichologinės ir psichoterapinės pagalbos centru „Šeimos namai“ ir jo vaikų psichiatre Goda Bačiene bei tinklaraščio www.sezoninevirtuve.lt autore ir dviejų vaikų mama Renata Ničajiene.

Tad bent kartą per savaitę kviečiame visas šeimas prie bendro pietų stalo!

Spausdinti

Klientų aptarnavimas

8 800 29 000
info.lt@rimibaltic.com

Privatumo taisyklės

Patikrinkite dovanų kortelės likutį Patikrinkite dovanų kortelės likutį

Bendraukime!

 
Prenumeruoti
 

Kraunasi

Patikslinkite paiešką

Uždaryti

Uždaryti

Užduoti klausimą

Jei turite pasiūlymų, pastabų ar klausimų, užpildykite formą

Sutinku su privatumo taisyklėmis
Atšaukti

Užpildykite laukus pažymėtus *