Savitarnos skenerių naudojimo sąlygos

 

Vykdydami „Mano Rimi“ lojalumo programą, kaip vieną iš privalumų suteikiame savo klientams galimybę naudotis savitarnos skenavimo sprendimu perkant mūsų parduotuvėse. Perskaitykite šias savitarnos skenerių naudojimo sąlygas.

 

  1. Jei norite naudoti savitarnos skenerį, privalote turėti aktyvią ir registruotą „Mano Rimi“ lojalumo kortelę.
  2. Nuo tada, kai paimate skenerį iš lentynos prie parduotuvės įėjimo, iki tada, kai padedate jį į vietą, esate atsakingi už skenerį ir visas su juo atliktas operacijas.
  3. Skenerio negalite naudoti neteisėtais ar neleistinais tikslais.
  4. Esate atsakingi už tai, kad tinkamai nuskenuotumėte visas prekes, kurias įsidedate į pirkinių krepšelį, ir už jas sumokėtumėte kasoje. Jūsų prievolė yra įrodyti, kad visos prekės yra nuskenuotos ir už jas yra sumokėta.
  5. Pasiliekame teisę atsiskaitymo metu atlikti tikslumo patikrą (atsitiktinę ar tikslinę) – per tokią patikrą dalį arba visą jūsų pirkinių krepšelį iš naujo nuskenuos „Rimi“ darbuotojas. Tikslumo patikros aktyvinamos remiantis bendrais kriterijais, kuriuos nustatome visiems skenerių naudotojams (pavyzdžiui, dėl nenumatyto elgesio apsiperkant, tarkim, pašalinus daugumą produktų iš pirkinių krepšelio), taip pat remiantis jūsų paskutinės tikslumo patikros rezultatais. Mūsų teisėtas interesas yra išvengti sukčiavimo ir apsaugoti savo turtą.

 

Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti „Mano Rimi“ privatumo politikoje. Dokumentas patalpintas mūsų internetinėje svetainėje. Jį taip pat galite rasti bet kurioje „Rimi“ parduotuvėje esančiame „Mano Rimi“ kortelių terminale.