„Rimi“ saugumo standartas

Mieli pirkėjai,

jūsų klausimai „Rimi“ parduotuvių darbuotojams ir klientų aptarnavimo skyriaus specialistams rodo susirūpinimą saugumu.

Tai patvirtino ir „Rimi“ užsakymu atlikta šalies gyventojų apklausa: kas antras teigė, kad apsiperkant svarbiausia jaustis saugiai, o šį jausmą sustiprina parduotuvėse įdiegtos saugumo priemonės: darbuotojus ir pirkėjus skiriančios apsauginės sienelės, saugų atstumą išlaikyti padedantys eilių žymėjimai, apsaugines priemones dėvintys prekybos centrų darbuotojai.

Tai žinant ir suprantant, įvedame saugumo standartą. Jo „Rimi“ tinklo parduotuvėse bus laikomasi, nepriklausomai nuo oficialių reikalavimų ir situacijos šalyje. Saugumo standartas bus diegiamas visose „Rimi“ parduotuvėse.

Tam, kad jaustumėtės ir būtumėte saugūs, „Rimi“ prekybos centruose:

Įrengtos dezinfekcinių priemonių pirkinių vežimėliams ir krepšeliams stotelės.

Jos pastatytos prie visų įėjimų į prekybos salę, kur patogu paimant dezinfekuoti pirkinių krepšelį ar vėžimėlį.

Įrengtos dezinfekcinių priemonių rankoms stotelės.

Dezinfekuoti rankas pirkėjai gali įeinant ir išeinant iš savitarnos kasų zonos. Jei šių kasų parduotuvėje nėra, dezinfekcinės stotelės rankoms įrengtos kitoje gerai matomoje ir patogioje vietoje pakeliui į ir iš parduotuvės.

Dezinfekcinėmis priemonėmis nuolat rūpinasi atsakingi darbuotojai.
Dezinfekcinių priemonių stoteles reguliariai prižiūri už tai atsakingi darbuotojai. Be jų, kiekvienas dirbantis „Rimi“ imasi iniciatyvos ir papildo stovą dezinfekcinėmis priemonėmis.

Primename rekomendacijas saugiam apsipirkimui parduotuvėse:

Pirkinių sąrašas

Susiplanuokite pirkinių sąrašą iš anksto, kad parduotuvėje užtruktumėte trumpiau.

Saugus atstumas

Laikykitės saugaus, ne mažesnio nei 1 metras, atstumo tarp vienas kito ir darbuotojų.

Mokėjimas kortele

Venkite atsiskaitymų grynaisiais pinigais, už pirkinius mokėkite banko kortele.

Savitarnos kasos

Naudokitės savitarnos kasomis.

Nuosavas maišelis

Atsineškite savo daugkartinį maišelį.

Rankų higiena

Dažnai plaukite rankas šiltu vandeniu ir muilu. Būtinai tai padarykite grįžę iš parduotuvės.

Parduotuvių darbuotojų saugumui užtikrinti, „Rimi“:

 

  • peržiūrėjo ir papildė dezinfekcinių priemonių rankoms stotelių išdėstymą. Be jau įrengtų stotelių sandėliuose, administracijos ir poilsio zonose, darbuotojams dezinfekcinės priemonės patogiai pasiekiamos įeinant ir išeinant iš prekybos salės bei tik atėjus į darbą.
  • atnaujino darbuotojams skirtų apaugos priemonių sąrašą. Darbuotojų poreikiams užsakomų prekių katalogą, kuriame visada prieinamos dezinfekcijai skirtos priemonės, papildė veido kaukės ir skydeliai. Šias priemones darbuotojai testavo ir atsirinko tinkamiausias bei patogiausias.
  • matuoja į darbą ateinančių darbuotojų kūno temperatūrą. Ši praktika leidžia užtikrinti, kad darbo vietose nebūtų galimai sergančių, pavojų sau ir kolegoms keliančių darbuotojų. Jiems nuolat primenama ir prašoma būti sąmoningais – pajutus bent kokius peršalimo ar kitų ligų simptomus, likti ir sveikti namuose.