„Rinkis sveikiau“ mokykla – visai šeimai

 

Sveika mityba pasirūpinti ir į mokyklos suolą sugrįžti niekada nevėlu. „Rimi“ rūpi, kad apsilankę mūsų prekybos centruose ne tik rastumėte sveikatai palankių produktų, kuriuos pažymėjome „Rinkis sveikiau“ ženklu, bet ir turėtumėte žinių bei įgūdžių, kaip tuos produktus naudoti, ruošiant sveikatai palankius patiekalus sau ir savo šeimos nariams.

Suprantame, jog sveikos mitybos įpročius reikia ugdyti nuo vaikystės, todėl įsteigėme „Rinkis sveikiau“ mokyklą moksleiviams ir susitikdami su visa klase mokėmės sveikos mitybos paslapčių. Tačiau „Rimi“ rūpi ne tik vaikų, bet ir visų šeimos narių mityba bei sveikata. Todėl nuo šiol visa šeima gali mokytis „Rinkis sveikiau“ mokykloje, kurios pamoką jau lapkričio 30 d. 19.30 val. transliuos DELFI TV.

Pamokos metu gydytoja-dietologė, „Rimi“ sveikatai palankios mitybos konsultantė dr. Edita Gavelienė dalinsis vertingomis žiniomis apie tai, kokias ir kiek maistingų medžiagų turėtų gauti kiekvienas žmogus bei kaip planuotis kasdienį maitinimąsi, kad jų netrūktų. 

Kaip pritaikyti gydytojos patarimus praktiškai ir pasigaminti į mokyklą ar darbą tinkančių neštis sveikatai palankių užkandžių pamokoje rodys kulinarijos technologė Lina Barčaitė, o patarimais prie projekto publikacijų dalinsis ir kepinių technologas Mahmoud Idir.

„Rinkis sveikiau“ mokykloje mokosi ir pamokose taip pat aktyviai dalyvauja aktorius, muzikantas, TV laidų vedėjas Vidas Bareikis. Jis dalinasi savo patirtimi, stengiantis kiekvieną dieną sveikai maitintis, judėti ir savo veiklą organizuoti taip, kad išlaikytų ir stiprintų sveikatą. 

Per daugiau nei metus, kiek gyvuoja „Rinkis sveikiau“ mokykla, surengėme sveikos mitybos pamokos net aštuoniose mokyklose, įsikūrusiose septyniuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Iš viso su sveikatai palankia mityba jau susipažino daugiau nei 500 mokinių.

 

Tu gali maitintis sveikiau, o mokytis niekada ne per vėlu!