„Rinkis sveikiau“ mokykla

 

„Rimi“ rūpi, kad apsilankę mūsų prekybos centruose ne tik rastumėte sveikatai palankių produktų, kuriuos pažymėjome „Rinkis sveikiau“ ženklu, bet ir turėtumėte žinių bei įgūdžių, kaip tuos produktus naudoti, ruošiant sveikatai palankius patiekalus sau ir savo šeimos nariams. Norėdami šiomis žiniomis dalintis ir nuo pat vaikystės formuoti sveikatai palankius mitybos įpročius, įsteigėme „Rinkis sveikiau“ mokyklą.  

2020 m. rudenį veiklą pradėjusioje mokykloje pamokas veda:

Gydytoja-dietologė, „Rimi“ sveikatai palankios mitybos konsultantė dr. Edita Gavelienė. Edita su mokyklos mokiniais dalinasi vertingomis žiniomis apie tai, kokias ir kiek maistingų medžiagų turėtų gauti kiekvienas jaunas žmogus bei kaip planuotis kasdienį maitinimąsi, kad jų netrūktų.  

Kaip pritaikyti gydytojos patarimus praktiškai ir pasigaminti į mokyklą ar leidžiant laiką namuose tinkančių sveikatai palankių užkandžių, pamokoje rodo ir receptais dalinasi „Rimi“ kulinarijos technologė Lina Barčaitė ir kepinių technologas Mahmoud Idir.  

Kartu vaikais „Rinkis sveikiau“ mokykloje mokosi – pamokose aktyviai dalyvauja ir su moksleiviais bendrauja aktorius, muzikantas, TV laidų vedėjas Vidas Bareikis. Jis taip pat dalinasi savo patirtimi, stengiantis kiekvieną dieną maitintis, judėti ir savo veiklą organizuoti taip, kad išlaikytų ir stiprintų sveikatą.  

Pasikviesk „Rinkis sveikiau“ mokyklą

Jei Jūsų vaikai lanko ar pats mokaisi 5-8 klasėje ir nori daugiau sužinoti apie sveikatai palankų maitinimąsi, lauksime Tavo laiško el. pašto adresu mokykla@rimibaltic.com. Kas žino, galbūt „Rinkis sveikiau“ mokykla gyvai ar virtualiai apsilankys būtent jūsų vaikų ar Tavo paties klasėje! 

Iki susitikimų „Rinkis sveikiau“ mokykloje!