Apie „Rimi“ „Mano dienai“

Maistas mus sujungia kelioms atokvėpio minutėms tarp darbų, ir kelioms valandoms po ilgos dienos. RIMI tikslas – pasirūpinti, kad maistas, ši tokia svarbi kiekvieno mūsų kasdienybės dalis, būtų nepriekaištingas ir kokybiškas.


Mes kasdien rūpinamės, kad RIMI pagamintas maistas jus įkvėptų, priverstų nors akimirkai stabtelti ar suteiktų saldžių akimirkų. Bet taip pat džiaugiamės, kad mūsų patiekalai tiesiog padeda jums sutaupyti laiko. Pasiūlyti kokybišką ir skanų maistą – šio principo laikomės kasdien, kiekviename žingsnyje. Neslėpsime, stengiamės jus ir nustebinti – mūsų parduotuvėse jūs kaskart galite rasti vis naujų kulinarijos, konditerijos ar kepyklos gaminių.


Džiaugiamės, kai mūsų gaminiai sušildo jūsų vakarą, papuošia šventę ar palengvina kasdieninius darbus virtuvėje. Todėl RIMI virtuvės gaminius pažymėjome ženklu „Mano dienai“. Pamatę šį ženklą jūs galėsite būti tikri – tai švieži, iš kokybiškų ingredientų, pagal RIMI virtuvės šefų kurtas ir ištobulintas receptūras paruošti gaminiai. Mėgaukitės juo patys, vaišinkite draugus, neškite lauktuvių.


„Mano dienai“ – pagaminta kasdieniam įkvėpimui.
 

Spausdinti

Klientų aptarnavimas

8 800 29 000
info.lt@rimibaltic.com

Privatumo taisyklės

Patikrinkite dovanų kortelės likutį Patikrinkite dovanų kortelės likutį

Bendraukime!

 
Prenumeruoti
 

Kraunasi

Patikslinkite paiešką

Uždaryti

Uždaryti

Užduoti klausimą

Jei turite pasiūlymų, pastabų ar klausimų, užpildykite formą

Sutinku su privatumo taisyklėmis
Atšaukti

Užpildykite laukus pažymėtus *