Slapukų taisyklės

Slapukai ir jų teikiama nauda

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai jūs naršote interneto svetainėse. Jie plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau.

Mūsų slapukai padeda mums:

 • užtikrinti, kad svetainė veikia taip, kaip ji turi veikti;
 • užtikrinti, kad neturėsite iš naujo prisijungti kaskart apsilankę svetainėje;
 • išsaugoti jūsų nustatymus per apsilankymą ir tarp jų;
 • pagerinti svetainės greitį/saugumą;
 • suteikti jums galimybę pasidalinti puslapiais socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“, „Instagram“ ar „LinkedIn“;
 • užtikrinti, kad prisijungę galėsite pritaikyti svetainę savo poreikiams, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote;
 • nuolat tobulinti svetainę, kad jį būtų jums dar patrauklesnė;
 • kurti veiksmingesnę rinkodarą.

Daugiau informacijos apie mūsų slapukus

Naudojamų slapukų rūšys:

Naudojame dvi slapukų rūšis, vadinamas „seanso“ slapukais ir „ilgalaikiais“ slapukais. Tai gali būti mūsų ir/arba trečiosios šalies naudojami slapukai.

Seanso slapukas

Seanso slapukas naudojamas kiekvieną kartą, kai apsilankote mūsų svetainėje. Šios rūšies slapukus naudojame, kad susietume jūsų veiksmus mūsų svetainėje, ir kiekvienas seanso slapukas galioja tik naršymo seanso metu, kuriam pasibaigus jie ištrinami. Kiekvienas naršymo seansas prasideda atidarius naršyklės langą ir baigiasi naršyklės langą uždarius. Po apsilankymo mūsų svetainėje visi seanso slapukai ištrinami.

Ilgalaikiai slapukai

Ilgalaikių slapukų naudojimas leidžia įsiminti jūsų nustatymus ar veiksmus svetainėje (ar skirtingose svetainėse). Šie slapukai galioja ilgiau nei seanso slapukai. Jų galiojimo trukmė nurodyta slapukuose (ir skirtinguose slapukuose gali skirtis). Šios rūšies slapukai neištrinami uždarius naršyklės langą; jie yra saugomi jūsų įrenginyje. Jie aktyvinami kaskart, kai apsilankote svetainėje, sukūrusioje konkretų ilgalaikį slapuką.

Slapukų kategorijos:

Kad geriau suprastumėte, kas yra slapukai, suskirstėme juos į šias kategorijas:

(a) griežtai privalomi slapukai
Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.

(b) analitiniai slapukai
Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

(c) funkciniai slapukai
Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus ir pateikti patobulintų bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka jūsų veiksmų kitose svetainėse.

(d) tiksliniai arba reklaminiai slapukai
Tiksliniai arba reklaminiai slapukai naudojami tam, kad jums būtų rodoma įdomesnė ir jūsų interesus labiau atitinkanti reklama, arba tam, kad tos pačios reklamos parodymų svetainėje skaičius būtų ribojamas. Šios rūšies slapukai taip pat naudojami reklamos kampanijos veiksmingumui matuoti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, į ką žiūrėjote, apsilankę svetainėje.
Kokius slapukus naudojame mūsų svetainėje

Slapuko kategorija Slapuko pavadinimas Tikslas Galiojimas
Griežtai privalomas XSX Indentifikuoti lankytojo sesiją Iki sesijos pabaigos
Griežtai privalomas
banners_main
Parodyti ar paslėpti iššokančia reklamjuostę
Iki sesijos pabaigos
Griežtai privalomas
banners_myrimi
Parodyti ar paslėpti iššokančia reklamjuostę „Mano Rimi“ sekcijoje
Iki sesijos pabaigos
Griežtai privalomas
homepage
Nustatyti dabartinį puslapį kaip numatytąjį 7 dienas
Analininis Google Analytics Analizuoti kaip lankytojai naudoja svetainę Iki sesijos pabaigos
Tikslinis arba reklaminis Facebook retargeting Padeda rodyti reklamas, lankytojiems, kurie lankėsi puslapyje ar mobiliojoje programoje Nuolatinis slapukas
Tikslinis arba reklaminis Adwords retargeting Padeda rodyti reklamas, lankytojiems, kurie lankėsi puslapyje ar mobiliojoje programoje Nuolatinis slapukas

 

Trečiųjų šalių funkcijos

Trečiųjų šalių reklamuotojai ir kitos organizacijos gali naudoti savo slapukus ar kitas technologijas, kad rinktų informaciją apie mūsų svetainės turinį ir/arba reklamą, kurią spustelėjote. Jie gali naudoti šią informaciją, kad rodytų reklamą, kuri, jų manymu, gali jus labiausiai sudominti, atsižvelgiant į jūsų peržiūrėtą turinį. Trečiųjų šalių reklamuotojai taip pat gali naudoti šią informaciją, kad įvertintų savo reklamos veiksmingumą.

Neturime prieigos ir negalime kontroliuoti slapukų, kuriuos mūsų svetainėje naudoja trečiosios šalys, ir jų slapukų naudojimą reglamentuoja jų privatumo politikos. Rekomenduojame susipažinti su visų trečiųjų šalių privatumo politikomis.

Kokie trečiųjų šalių slapukai naudojami mūsų svetainėje

Griežtai privalomi slapukai:

 • XSX
 • banners_main
 • banners_myrimi
 • banners_homepage

Analitiniai slapukai:

 • „Google Analytics“

Funkciniai slapukai:

 • „Youtube“
 • „Facebook“
 • „LinkedIn“
 • „Issuu“
 • „EasyCruit“

Komunikacijos nukreipimo į tikslinę auditoriją (tiksliniai) ar reklaminiai slapukai:

 • „Adwords retargeting“
 • „Facebook retargeting“

Kaip valdyti slapukus
Griežtai privalomi slapukai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi mūsų svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų rūšių, negalime numatyti, kaip mūsų svetainė veiks, kai joje apsilankysite.

Galite kontroliuoti funkcinių slapukų ir tikslinių arba reklaminių slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus. Slapukų pašalinimo instrukciją.
Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai paveiks ir kitas jūsų lankomas svetaines.

Spausdinti

Klientų aptarnavimas

8 800 29 000
info.lt@rimibaltic.com

Privatumo taisyklės

Patikrinkite dovanų kortelės likutį Patikrinkite dovanų kortelės likutį

Bendraukime!

 
Prenumeruoti
 

Kraunasi

Patikslinkite paiešką

Uždaryti

Uždaryti

Užduoti klausimą

Jei turite pasiūlymų, pastabų ar klausimų, užpildykite formą

Sutinku su privatumo taisyklėmis
Atšaukti

Užpildykite laukus pažymėtus *