Panaudok iki 99 % pirkiniui apmokėti

Registruota „Mano Rimi“ kortelė gali būti naudojama kaip mokėjimo priemonė – sukauptais „Mano Rimi“ pinigai gali padengti iki 99 % ateities pirkinių sumos*.

*„Mano Rimi“ pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus ir trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, loterijos bilietus, superkamą ir keičiamą tarą ir t.t.).

*Prekės grąžinimo atveju, kai jai įsigyti buvo panaudota „Mano Rimi“ kortelė, klientui yra grąžinami grynieji pinigai už prekę. Tuo atveju, jeigu grąžinamai prekei buvo taikoma akcinė nuolaida, pritaikytos nuolaidos vertė klientui nėra grąžinama. Pirkimo metu, kai buvo įsigyta grąžinama prekė, nuo pirkimo kvito sumos uždirbti „Mano Rimi“ pinigai lieka dalyviui, o panaudoti „Mano Rimi“ pinigai – negrąžinami.

*Kortelėje sukauptų „Mano Rimi“  pinigų galiojimo laikotarpis – 1 (vieneri) metai. Seniausiai sukaupti „Mano Rimi“  pinigai yra panaudojami pirmiausiai.

 


Populiarūs straipsniai

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio slapukų taisyklėmis.