Asmeniniai pasiūlymai – kas tai?

Tai Tau pritaikyti pasiūlymai, sugeneruoti atsižvelgiant į Tavo pirkinių istoriją. Tokiu būdu mėgstamus produktus įsigysi su nuolaida. Asmeniniai pasiūlymai taip pat suteiks galimybę išmėgint produktus, kurie Tau galėtų patikti.

Atnaujinami kiekvieną antradienį – aktyvuok!

Naujus pasiūlymus peržvelk kiekvieną antradienį. Jais pasinaudoti gali iki kito pirmadienio vakaro. Kad pasinaudotum asmeninių pasiūlymų nuolaidomis, aktyvuok juos, prisijungus prie paskyros ar gavus naujienlaiškį. Nuolaida taikoma kasoje, perkant su „Mano Rimi“ kortele.

Kaip aktyvuoti asmeninius pasiūlymus?

Tiesiog peržiūrėk pasiūlymus prisijungus prie savo paskyros www.manorimi.lt ar spausk mygtuką „Aktyvuoti“ gavus kassavaitinį „Rimi“ naujienlaiškį.

„Mano Rimi“ kortelių terminale

peržiūrėk ir aktyvuok skiltyje „Mano pasiūlymai“

Prisijungus prie paskyros www.manorimi.lt

peržiūrėk ir aktyvuok skiltyje „Asmeniniai pasiūlymai“

„Rimi“ programėlėje

peržiūrėk ir aktyvuok skiltyje „Asmeniniai pasiūlymai“

Gavus elektroninį naujienlaiškį

peržiūrėk ir spausk mygtuką „Aktyvuoti“

Nori gauti kassavaitinį naujienlaiškį?

Prisijungus prie savo paskyros www.manorimi.lt spausk „Redaguoti paskyrą“. Pažymėk savo pasirinkimą ir spausk „Išsaugoti pakeitimus“. Asmeninius pasiūlymus nuo šiol aktyvuok gavus naujienlaiškį elektroniniu paštu, nurodytu Tavo paskyroje.

Daugiau informacijos apie „Rimi“ vykdomą lojalumo programą bei „Mano Rimi“ kortelės suteikiamus privalumus rasi ČIA.

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio slapukų taisyklėmis.