„Mano Rimi“ naudos

Asmeniniai pasiūlymai

Kiekvieną antradienį – atnaujinti asmeniniai tik tau skirti pasiūlymai. Aktyvuoti asmeninius pasiūlymus gali keliais skirtingais būdais:

pasitikrindamas „Mano Rimi“ kortelių terminale,

www.manorimi.lt paskyroje,

gavęs mūsų elektroninį naujienlaiškį, paspaudęs mygtuką „Aktyvuoti pasiūlymus“.

Sukaupk 1 % nuo pirkinių sumos

Pirkdamas prekybos centruose „Rimi“, „Mano Rimi“ kortelėje kaupk „Mano Rimi“ pinigus. Kaskart 1 procentas* nuo pirkinių sumos sugrįš į „Mano Rimi“ kortelę „Mano Rimi“ pinigais.

„Mano Rimi“ pinigai kortelėje pradedami kaupti tik tuo atveju, kai pirkinio vertė yra ne mažesnė kaip 0,50 EUR.

Vieno „Mano Rimi“ pinigo vertė yra lygi 1 eurui.

*„Mano Rimi“ pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus ir trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, loterijos bilietus, superkamą ir keičiamą tarą ir t.t.)

*Kortelėje sukauptų Mano RIMI pinigų galiojimo laikotarpis – 1 (vieneri) metai. Seniausiai sukaupti Mano RIMI pinigai yra panaudojami pirmiausiai.

Panaudok iki 99 % pirkiniui apmokėti

Registruota „Mano Rimi“ kortelė gali būti naudojama kaip mokėjimo priemonė – sukauptais „Mano Rimi“ pinigai gali padengti iki 99 % ateities pirkinių sumos*.

*„Mano Rimi“ pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus ir trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, loterijos bilietus, superkamą ir keičiamą tarą ir t.t.).

*Prekės grąžinimo atveju, kai jai įsigyti buvo panaudota „Mano Rimi“ kortelė, klientui yra grąžinami grynieji pinigai už prekę. Tuo atveju, jeigu grąžinamai prekei buvo taikoma akcinė nuolaida, pritaikytos nuolaidos vertė klientui nėra grąžinama. Pirkimo metu, kai buvo įsigyta grąžinama prekė, nuo pirkimo kvito sumos uždirbti „Mano Rimi“ pinigai lieka dalyviui, o panaudoti Mano RIMI pinigai – negrąžinami.

*Kortelėje sukauptų Mano RIMI pinigų galiojimo laikotarpis – 1 (vieneri) metai. Seniausiai sukaupti Mano RIMI pinigai yra panaudojami pirmiausiai.

Tavo gimtadienio proga

Tavo gimtadienio proga su „Mano Rimi“ kortelė 20 % nuolaida tortams ir pyragams, vaisiams ir uogoms bei sūriui. Nuolaida galioja, jei esate įvedęs teisingai savo gimimo datą, 7 dienas. Nuolaida įsigalioja 1 dieną prieš gimtadienį ir galioja dar 6 dienas imtinai.

Partnerių nuolaidos

Dviguba nauda su „Mano Rimi“ kortele Neste degalinėse! 2,90 c/l nuolaida degalams iš karto ir 0,90 c/l grįš į „Mano Rimi“ kortelę.

Apsiperkant BENU vaistinėse su „Mano Rimi“ kortele, iki 5 % nuo pirkinių sumos grįžta į „Mano Rimi“ kortelę.

Pinigai į „Mano Rimi“ kortelę pervedami per 3 darbo dienas po atsiskaitymo.

Tavo vaiko gimtadienio proga

Tavo vaiko gimtadienio proga su „Mano Rimi“ kortelė 20 % nuolaida tortams ir pyragams, 30 % nuolaida sultims, žaislams bei gimtadienio aksesuarams. Nuolaida galioja, jei esate įvedęs teisingai vaiko gimimo datą. Nuolaida įsigalioja 7 dienas prieš gimtadienį ir 6 dienas po gimtadienio imtinai.

Vaiko gimimo datą galite įsivesti „Mano Rimi“ kortelių terminale (Mano paskyra/Informacija apie šeimą) arba savo paskyroje www.manorimi.lt (Redaguoti paskyra/Mano šeima).

Pasiūlymas šeimoms, auginančioms vaikus iki 3 metų

Ypatingi pasiūlymai „Mano Rimi“ pasiūlymai „pagrandukams“:

 -20 % nuolaida sauskelnėms

-20 % nuolaida kūdikių maistui ir gėrimams

-25 % nuolaida kūdikių ir vaikų drabužiams

„Mano Rimi“ kortelė galioja visose Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Pinigai kaupiami kiekvienoje šalyje atskirai ir juos panaudoti galima tik toje šalyje, kurioje jie buvo sukaupti. Kiekvienoje šalyje su „Mano Rimi“ kortele galioja tos šalies nuolaidos ir akciniai pasiūlymai. Sukauptus „Mano Rimi“ pinigus skirtingose šalyse galima matyti terminale arba paskyroje www.manorimi.lt

Susijunk į grupę

 „Mano Rimi“ kortelės turėtojas gali pakviesti į RIMI asmenų grupę kitus „Mano Rimi“ kortelės turėtojus*. Kortelių turėtojai, „Rimi“ lojalumo programos sistemoje aprašyta tvarka priėmę pasiūlymą tapti „Rimi“ asmenų grupės nariais, turi teisę bendrai naudotis Programos galimybėmis, t.y. bendrai kaupti ir išleisti „Mano Rimi“ pinigus* bei naudotis kitomis RIMI lojalumo programos sistemoje nurodytomis nuolaidomis ir pasiūlymais.

* „Rimi“ asmenų grupės narių skaičius negali viršyti 5 (penkių) asmenų. Asmuo gali dalyvauti tik vienoje „Rimi“ asmenų grupėje.

* „Mano Rimi“ pinigai sujungiami ir jais bendrai naudojasi visi „Rimi“ asmenų grupės nariai. „Rimi“ asmenų grupės iširimo atveju „Mano Rimi“ sukaupti pinigai tarp grupės narių yra padalinami proporcingai.

Ypatingos akcijos ir žaidimai tik „Mano Rimi“ kortelės turėtojams

Įvairūs žaidimai ir nuolaidos kuponai „Mano Rimi“ kortelių terminale tik „Mano Rimi“ kortelės turėtojams.

Pasitikrink, kiek sutaupei

Pirkimo kvite visada galite matyti, kiek sutaupėte pirkdami su „Mano Rimi“ kortele per šį mėnesį.

O „Mano Rimi“ kortelių terminale ar paskyroje www.manorimi.lt galima matyti kiek sutaupėte su „Mano Rimi“ kortele per šį mėnesį ir kiek per šiuos metus.

Pasinaudok el. priemonėmis

Patogiai ir greitai „Mano Rimi“ kortelių terminale ar asmeninėje paskyroje gali pasitikrinti pinigų ar virtualių lipdukų likutį, asmeninius pasiūlymus ar partnerių nuolaidas ir pirkimų istoriją.

Aukok patogiai

„Mano Rimi“ kortelių terminale bei asmeninėje paskyroje galite paaukoti „Mano Rimi“ pinigus „Gelbėkite vaikus“ organizacijai.

Rink virtualius lipdukus

Dalyvauk akcijose rinkdamas ne popierinius, bet virtualius lipdukus!