Asmenininiai pasiūlymai man tinka

Asmeniniai pasiulymai man tinka

 

Be šakočio negalėtum gyventi? Perki jį nuolatos? O ar tikrinai asmeninius pasiūlymus? Greičiausiaisavo mėgstamiausią skanėstą rasi tarp jų. Kaip ir daugelį kitų mėgstamiausių produktų. Nes tai, ką mėgsti ir nuolatos perki, sudaro tau skirtų asmeninių pasiūlymų pagrindą. Asmeniniai pasiūlymai – tai tavo asmeninis nuolaidų rinkinys, kuris yra atnaujinamas kiekvieną antradienį. Nereikia pildyti jokių anketų – tereikia pasitikrinti savo paskyrą. Asmeniniai pasiūlymai tau tinka! Juos rasite:

 

 
 
„Mano Rimi“ kortelių terminalus rasite prie įėjimo į kiekvieną parduotuvę, o didesnėse parduotuvėse – ir salės viduje. Jums tereikia perbraukti „Mano Rimi“ kortele ir peržiūrėti asmeninius pasiūlymus skiltyje „Mano pasiūlymai“. „Mano Rimi“ kortelių terminale rasite ir kitus jums skirtus pasiūlymus, partnerių pasiūlymus, taip pat galėsite pasitikrinti savo pinigų likutį, peržiūrėti asmeninio profilio informaciją ar atsispausdinti nuolaidų kuponus. Mūsų pirkėjų patogumui „Mano Rimi“ kortelių terminaluose tereikia perbraukti kortele prieš apsiperkant.
 
  Čia rasite savo asmeninius pasiulymus ir kitus jums skirtus pasiūlymus, partnerių ir visą kitą aktualią informaciją, pirkinių istoriją, „Mano Rimi“ pinigų likutį.
 
 
Kurioje ne tik savo asmeninius pasiūlymus galite pasitikrinti pakeliui į parduotuvę, bet ir peržiūrėti norimos parduotuvės asortimentą, išsirinkti receptą šeimos pietums ar romantiškai vakarienei. Taip pat galite susiplanuoti norimus pirkinius iš anksto.
 
Jeigu sutinkate gauti naujienas iš „Rimi“, mes tikrai nepamiršime jūsų ir kiekvieną savaitę jus pasieks nauji asmeniniai pasiūlymai, o jūs nejudinsite nei piršto. Tiesiog peržiūrėkit, aktyvuokit ir mėgstamais produktais mėgaukitės tik su jums skirta nuolaida. Be asmeninių pasiūlymų naujienlaiškyje rasite pačią aktualiausią informaciją apie tai, kas vyksta „Rimi“. Jums tereikia savo asmeninėje paskyroje pažymėti, kad sutinkate gauti naujienas iš „Rimi“ ir visąaktualiausią informaciją galėsite peržiūrėti jums tinkamu ir patogiu metu.