Prisijunk prie #RimiŠeimos!

Visos laisvos darbo vietos

„Rimi“ šeimoje palaikome draugystę, stabilumą ir augimą. Tai vertina ir mūsų šeimos nariai. Ir tai ne tik žodžiai – tai puikiai įrodo mūsų darbuotojų istorijos, jų atsiliepimai bei lojalumas įmonei.  

Indrė džiaugiasi: ,,Rimi‘‘ atlikau praktiką personalo skyriuje, dirbau kartu su personalo atrankų specialistėmis, įgijau naudingos patirties ir taip pradėjau savo kelią personalo skyriuje. Patiko, parodžiau iniciatyvą likti ir įsidarbinau. Šiuo metu įmonėje dirbu jau 8 mėnesius ir kuruoju parduotuvių darbuotojų atrankas, komunikuoju su kandidatais iki jų įdarbinimo proceso.

168 darbuotojų karjeros startas prasidėjo ,,Rimi‘‘.

Savo karjeros kelią ,,Rimi‘‘ pradėjęs ir tęsiantis Vitalijus sako: Pretendavau į ,,Rimi‘‘ studijų finansavimo programą ir organizacija apmokėjo mano dviejų metų  papildomas maitinimo verslo organizavimo studijas. Dėka šios ir kitų mokymosi ,,Rimi‘‘ galimybių,  įgijau reikiamą išsilavinimą ir galėjau kilti karjeros laiptais nuo kepėjo iki E.komercijos vadovo prekybos centrams pareigų.

Kasmet apie 27 000 valandų mūsų darbuotojai praleidžia mokymuose.
 

Į ,,Rimi‘‘ sugrįžusi Gabija teigia: Džiaugiuosi ,,Rimi‘‘ man suteikta galimybę sugrįžti į savo mėgstamą parduotuvę ir draugišką kolektyvą, kuris mane šiltai priėmė. Darbas man labai patinka ir dabar nenoriu jokio kito. Bandžiau darbą kitose parduotuvėse, bet čia man geriausia!

338 darbuotojai sugrįžo dirbti į ,,Rimi‘‘ 2021 metais.

10 metų ,,Rimi‘‘ dirbanti Inga teigia: Dirbti ,,Rimi‘‘ pasirinkau, nes parduotuvė buvo arti mano namų, o pasilikau supratusi, kad man čia gera. Kasdien į darbą ateinu su džiaugsmu, nes čia laukia mano šaunus ir stiprus kolektyvas. Ilgi darbo metai leido man atsiskleisti, tapau ,,Rimi‘‘ ambasadore ir turiu galimybę inicijuoti bendruomenės ir kolektyvo veiklas.

Vidutiniškai darbuotojai ,,Rimi‘‘ dirba ilgiau nei 5 metus.

Zoja, 13 metų dirbanti Operatore sako: Dirbu Rimi jau 13 metų. Darbu esu labai patenkinta, kadangi labai geros darbo sąlygos ir puiki socialinė aplinka. Man, iš tiesų, amžius yra tik skaičius. Tai įrodo mano pačios patirtis: esu pensininkė, tačiau šis darbas nesudaro man jokių sunkumų.

40% mūsų darbuotojų yra vyresni nei 50 metų.

9 pozicijas Rimi pakeitęs Mantas, dalinasi: Mano karjera „Rimi“ prasidėjo 2012 metais, čia atlikau praktiką „Rimi“ parduotuvėje Mandarine, o nuo 2022 metų esu Baltijos šalių akcinių pardavimų planuotojas. Po praktikos galėjau lanksčiai derinti darbą su mokslais, nesitikėjau, kad švęsiu  jau beveik 10-metį įmonėje. Džiaugiuosi, kad per šį laiką pakeičiau net 9 pozicijas ir nemanau, kad sustosiu.  Tvirtai galiu pasakyti, kad „Rimi“ esu, nes man patinka tolerantiška kultūra, daugybė galimybių augti, galimybė drąsiai siūlyti ir imtis iniciatyvų.

2021 metais 285 darbuotojai pakeitė pozicijas.

Violeta, parduotuvės direktorė sako: Geras vadovas = Geras mokytojas: visuomet palaikantis, suprantantis ir patariantis. RIMI yra didelė mokykla, kurioje yra skatinama nuolat mokytis ir tobulėti, mano karjeros kelyje buvo daug gerų mokytojų, tad nuolat sėmiausi naujų žinių ir patirties. Visuomet norėjosi siekti ir mokytis vis kažko daugiau, drąsiai galiu pasakyti, kad būtent RIMI ir suteikia tokias galimybes. Vadovo pozicijoje dirbu virš 15 metų. Esu komandos žmogus, man labai svarbu, kaip mano žmonės jaučiasi, svarbu koks klimatas vyrauja, mes nuolat kalbamės, bendraujame. Žinau tvirtai - kai visa komanda dirba vieningai, vienas kitam padeda ir palaiko - tada komandoje vyraus gera atmosfera, gera nuotaika, ir galimas geriausio rezultato pasiekimas!

90% mūsų darbuotojų rekomenduotų savo vadovą.