Galimybės studentams

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti.

Svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą.

Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

 • Derinkite darbą ir studijas

  Mūsų parduotuvėse ir biure galima dirbti pagal lankstų darbo grafiką, todėl yra galimybė derinti darbą ir studijas. Studijuodami ir pas mus dirbdami, įgysite pirmosios parduotuvių veiklos organizavimo bei gamybos patirties ir tuo pačiu metu papildomai užsidirbsite.

  Sužinok daugiau
 • Praktika

  Kasmet mūsų parduotuvėse ir biure praktiką atlieka apie 200 jaunų žmonių. Daugeliui jų praktika tampa viliojančios karjeros RIMI pradžia.

  Sužinok daugiau
 • Stažuotojų programa „Talent Lab“

  Stažuotojų programa „Talent Lab“ – tai naujos koncepcijos programa, kuri vienu metu vykdoma visos trijose Baltijos šalyse ir kuri skirta auginti bei ugdyti būsimus RIMI padalinių vadovus.

  Sužinok daugiau