0
0,00 €
Pasirinkti laiką

Svarbi informacija!

PASLAUGA TEIKIAMA TIK VILNIUJE

Pristatymo ir atsiėmimo laikai

Šiuo metu dėl itin didžiulio srauto, pristatymo ir atsiėmimo laikai užsipildo itin greitai. Todėl atsidarę pristatymo pasirinkimus, tikėtina, kad matysite visus juos užimtus. Mūsų resursai, deja, yra riboti ir pasiūlyti paslaugos visiems norintiems neturime galimybės. Darome viską, kad galėtume jums pasiūlyti daugiau laikų. Prašome supratimo ir kantrybės.

Klientų aptarnavimo centras

Dėl susidariusios padėties, užklausų kiekis klientų aptarnavimo centrui taip pat yra itin didelis. Mūsų žmonės dirba kiekvieną dieną ir kiek galėdami stengiasi atsakyti į visus jūsų klausimus, tačiau tai gali užtrukti ilgiau. Nepavykus prisiskambinti, prašome parašyti el. laišką. Atsiprašome už nepatogumus. Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia

Bekontaktis pristatymas

Jei pageidaujate neturėti fizinio kontakto su kurjeriu - parašykite tai komentaro lauke įvedus adresą. Kurjeris paliks pirkinių krepšelius prie jūsų durų ir informuos telefonu. Taip pat galite tai pasakyti kurjeriui kai jis jums paskambina prieš prekių pristatymą. Bekontaktis pristatymas negalioja perkant alkoholinius gėrimus, nes būtina pateikti amžių patvirtinantį dokumentą.

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 0,00 €