Apsiperkant su „MoQ“ už 12 Eur – 1 Eur kartą per savaitę grįžta atgal!

 

Atsiskaitantiems „Rimi“ parduotuvėse su mobiliųjų mokėjimų programėle „MoQ“ – galimybė kartą per savaitę atgauti dalį sumokėtų pinigų į savo „MoQ“ sąskaitą!

Bet kurioje „Rimi“ parduotuvėje iki pat rugpjūčio mėn. pabaigos mokėkite išmaniai savo mobiliuoju telefonu ir atgaukite 1 Eur nuo sumokėtos sumos. 1 Eur į „MoQ“ sąskaitą yra grąžinamas ne daugiau nei vieną kartą per kalendorinę savaitę, atsiskaičius už ne mažiau nei 12 Eur. Kitą savaitę galimybė atgauti pinigų vėl atsinaujina ir taip iki rugpjūčio 31 d.

1 Eur grąžinimas įvyks ne ilgiau nei per dvi darbo dienas nuo įvykdyto atsiskaitymo dienos. Pasiūlymas negalioja tabako, alkoholio gaminiams, loterijos bilietams bei pradinio maitinimo mišiniams. 

Pasiūlymas galioja nuo 2019-07-08 iki 2019-08-31.

Plačiau apie akciją bei akcijos sąlygas rasite ČIA.

„MoQ“ – Jūsų pirkiniams telefonu. Su „MoQ“ galite ne tik patogiai atsiskaityti prekybos vietose ir internetu, bet taip pat pasinaudoti ryšio operatorių suteikiama atidėto mokėjimo paslauga.

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio slapukų taisyklėmis.