Selection by Rimi

Selection by Rimi yra produktų linija, pasižyminti išskirtine kokybe ir ypatingu skoniu. Pavadinome šią liniją Selection by Rimi, nes kiekvienas produktas kruopščiai atrinktas, kad atitiktų net išrankiausią skonį.

Mūsų misija – užtikrinti, kad kiekvienas linijos Selection by Rimi produktas būtų pats geriausias. Čia rasite ypatingų aukščiausios kokybės produktų, iš kurių pasigaminsite nepamirštamą patiekalą, o taip pat ir skanėstų ypatingoms progoms.

 

Štai keli požymiai, dėl kurių gaminiai Selection by Rimi yra tokie ypatingi:

 

  • Žaliavų kokybė – kiekvienas produkto ingredientas yra kruopščiai atrinktas, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Vaisiai, daržovės, grūdai ir grybai surenkami originaliose jų augimo vietovėse sezono metu, kai žaliavos yra šviežiausios, skaniausios ir pasižymi vitaminų gausa.
  • Autentiškumas – visi receptai yra tradiciniai ir tobulinti iš kartos į kartą. Paragaukite tradicinių patiekalų, kuriais garsėja jų kilmės šalys.
  • Ištisų kartų sukauptos žinios ir pagarba tradiciniams gamybos būdams – tai raktas nuo durų į ypatingą skonį ir išskirtinę kokybę. Pavyzdžiui, kumpis Prosciutto crudo Langirano slėnyje šalia Parmos brandinamas lėtai pagal senas tradicijas. Visas procesas apima daug mėnesių, per kuriuos kumpis įgauna tik jam būdingą viliojantį aromatą ir subtilų skonį. Kitas nuostabus gaminys iš Italijos – tikri itališki ledai, kurių gamybos receptą ir gamybos būdą šeima perduoda jau per tris kartas.
  • Meilė – turint pačius geriausius produktus, viskas ko reikia – gaminant įdėti šiek tiek meilės, ir kiekvieno patiekalo ragavimas suteiks jums tikro malonumo!
Atgal į „Rimi“ produktų asortimentą

Nauji produktai Rodyti visus