ICA Skona

ICA Skona

 

ICA Skona yra mūsų ekologiškų ir veiksmingų gaminių serija, kurią sudaro valikliai, skalbikliai, indų plovikliai. Gaminiai yra ekologiški, kokybiški ir atitinka tokių ekologiškų ženklų kaip „Gulbė“ ir „Aplinkai nekenksmingas pasirinkimas“ kriterijus. Kai kurie gaminiai yra paženklinti ir Švedijos astmos ir alergijos sąjungos ženklu su kregždutės atvaizdu.
ICA Skona gaminiai tausoja ir jus, ir aplinką bei yra nepakantūs nešvarumams.   

 

ICA rūpinasi aplinkos apsauga

 

Raudonoji vandens lelija – viena iš maždaug 300 Švedijoje saugomų augalų rūšių. Pagal ICA Gerų ketinimų programą mes remiame iniciatyvas, leidžiančias apsaugoti ir išsaugoti Švedijos floros įvairovę. Siūlydami vis daugiau ekologiškai paženklintų ir vietos gamintojų pagamintų gaminių. Mes norime padėti savo klientams rinktis aplinkai nekenksmingus produktus. Taip pat stengiamės daryti viską, kas įmanoma, kad sumažintume mūsų ir mūsų tiekėjų aplinkai daromą įtaką.
Itin švelnūs gaminiai jautriems vartotojams. Mūsų bekvapiai gaminiai skirti tiems, kurie yra jautrūs kvapiosioms medžiagoms arba alergenams. Tokie patys veiksmingi dėmėms, bet dar švelnesni jums. Švedijos astmos ir alergijos sąjungos ženklas su kregždutės simboliu nurodo, kad šie gaminiai atitinka šios sąjungos reikalavimus. Sužinokite daugiau apie šiuos kriterijus interneto svetainėje astmaoallergiforbundet.se.

Atgal į „Rimi“ produktų asortimentą

Nauji produktai Rodyti visus