NAUJIENA! Johnnie Walker White Walker škotiškas viskis 41,7%.

Johnnie Walker White Walker – tai limituoto leidimo škotiškas viskis, sukurtas bendradarbiaujant su vienu populiariausių HBO serialų “Game of Thrones”. Viskio specialistas George Harper su ekspertų komanda pagamino šį inovatyvų viskį, kuris ypatingas tuo, kad turi būti patiekiamas tiesiai iš šaldiklio ir tai yra tiesioginė sąsaja su White Walkeriais – “Game of Thrones” serialo personažais.

Šio viskio skonyje galite pajusti karamelizuoto cukraus ir vanilės natas, šviežias raudonas uogas ir vaisišką poskonį, kurį sukuria Cardhu ir Clynelish viskiai iš labiausiai į Šriaurę nutolusių Škotijos distilerijų. Užšalusi Šiaurė tapo viskių maišytojo George Harper įkvėpimo idėja, padėjusia sukurti Johnnie Walker White Walker viskį.

Kuriant butelio dizainą buvo panaudota temperatūros pokyčiams jautri technologija, to pasekoje atšaldžius butelį ant jo išryškėja mėlyni ledo įtrūkimai ir užrašas “WINTER IS HERE”

Atgal į „Rimi“ produktų asortimentą
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio slapukų taisyklėmis.