Dovilė Buinickaitė-Struckienė

Marketingo ir viešųjų ryšių skyriaus vadovė

Rūpinamės maisto bei gėrimų vartojimo kultūra ir keliame sau misiją pateikti pačias geriausias idėjas jūsų šeimos pietums, draugų susibūrimams ar romantiškai vakarienei dviems. Mums svarbūs kasdieniai pirkėjų poreikiai, todėl kiekvieną savaitę siekiame pateikti geriausius ir jūsų kasdienybę leidžiančius palengvinti pasiūlymus. Žiūrime į savo pirkėjus asmeniškai, todėl mums svarbu, kad mūsų pasiūlymai atitiktų jūsų asmeninius poreikius.

Mums rūpi, kad jūsų kasdienybė būtų praskaidrinta ne tik tuo, ką randate mūsų prekybos centrų lentynose, bet ir malonia aplinka bei draugišku ir paslaugiu aptarnavimu. Vienas iš pagrindinių mūsų uždavinių yra sukurti gražią ir visapusiškai jaukią erdvę, kurioje apsipirktumėte lengvai, greitai ir maloniai.

Esame socialiai atsakingi, todėl aktyviai įsitraukiame į bendruomenių veiklą ir prisidedame prie įvairių visuomeninių projektų. Tikime, kad geri pavyzdžiai yra užkrečiantys ir didžiuojamės, kad turime daugybę neabejingų ir visuomeniškai aktyvių pirkėjų.

Mūsų tikslas – palaikyti nuolatinį abipusį ryšį su jumis, mieli pirkėjai, nes tai geriausiai padeda išpildyti jūsų lūkesčius.