El. įkrovimo aikštelės

„Rimi“ – pirmasis prekybos tinklas, sostinėje įdiegęs elektromobiliams skirtas įkrovimo stoteles. 2016 metų gegužę pastačius elektromobilių dalijimosi tinklo SPARK stoteles, „Rimi“ gali pasiūlyti plačiausią įkrovimo stotelių tinklą savo pirkėjams visame Vilniaus mieste.

Aplinkos saugojimas ir tausojančių technologijų diegimas mums yra labai svarbus, todėl kartu su SPARK dalijimosi tinklu siekiame skatinti patogų ir išmanų keliavimo būdą mieste. Esame įsitikinę, kad elektromobiliai bei įkrovimo stotelės prie „Rimi“ parduotuvių taps natūralia modernaus ir švaraus Vilniaus infrastruktūros dalimi.

Prie „Rimi“ prekybos centrų Vilniuje įrengtos suomių gamintojų Ensto Chago PRO įkrovimo stotelės su Type 2 jungtimi. Elektromobilių įkrovimo stotelės yra atviros ir be papildomo mokesčio jomis gali naudotis visi „Rimi“ pirkėjai, turintys elektrinę transporto priemonę.

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio slapukų taisyklėmis.