Vizija
 
Palengvinsime kiekvieną Jūsų dieną.
 
Misija
 
Siekiame tapti mažmeninės rinkos lydere, kuri didžiausią dėmesį skiria maisto produktų ir patiekalų kokybei.
 
Mūsų prekės ženklo vertybės ir gairės, padedančios siekti vizijos ir turinčios išlikti kiekvieno mūsų atmintyje, yra:

Paprastumas. Stengiamės bendrauti paprastai ir aiškiai, esame sąžiningi, rūpinamės pirkėjais. Žinome ką ir kodėl darome - dėl to galime pasiūlyti klientams geriausius sprendimus, o patys dirbti sparčiai.
Verslumas. Kuriame galimybes, įgyvendiname naujas idėjas, pažįstame savo pirkėją ir drąsiai mokomės. Nebijome naujovių, trokštame nuolat tobulėti. Tikime, kad verslumo galia veda mus į priekį - ir komandą, ir kiekvieną atskirai.
Įsipareigojimas.  Prisiimame atsakomybę, tęsime pažadus ir rūpinamės vienas kitu. Esame atsidavę pirkėjams ir jaučiamės įsipareigoję jiems.  Mes, RIMI, tikime, kad pasitikėjimas ir pareigos jausmas mums leidžia būti arčiau savo klientų ir išpildyti jų lūkesčius.

Mūsų požiūrį į etiką ir socialinę atsakomybę atspindi „RIMI Lietuva“ teisingas verslas“ - septynios pagrindinės vertybės, apimančios sritis, kuriose mes galėtume ir turėtume veikti:
  • RIMI siekia pelno ir laikosi aukštų etikos standartų;
  • RIMI įsiklauso į vartotojus ir visuomet veikia pagal jų norus;
  • RIMI skatina savo darbuotojų įvairovę ir tobulėjimą;
  • RIMI išlaiko atvirą dialogą tiek bendrovės viduje, tiek su ją supančia aplinka;
  • RIMI garantuoja produktų saugumą ir kokybę;
  • RIMI skatina sveiką gyvenimo būdą;
  • RIMI prisideda prie aplinkos tausojimo ir darnios plėtros iniciatyvų.
Mes palengviname kiekvieną dieną. Esame kokybės lyderiai ir novatoriai. Imamės iniciatyvos ir esame atsakingi, vedini tobulėjimo ir naujovių. Mes pasiruošę iššūkiams. Esame asmeniški ir šiuolaikiški, kuriame saugų ir pasitikėjimu grįstą identitetą.
 
„Rimi Lietuva“ darbuotojai
 
„Rimi Lietuva“ nuolat didėjančią šaunią komandą šiuo metu sudaro apie 3300 darbuotojų. Tikime, kad tik gera atmosfera darbe ir nuoširdus bei paprastas bendravimas su kolegomis padeda kokybiškai ir su šypsena aptarnauti mūsų prekybos centrų pirkėjus.
 
„Rimi Lietuva“ tinklas
„Rimi Lietuva“ mažmeninės prekybos tinklas sukurtas patenkinti įvairiausius klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti. Lietuvoje veikia 2 tipų „Rimi“ prekybos centrai:
  • „Rimi Hypermarket“ – modernūs prekybos centrai, kuriuose dera patogumas ir ypač didelis prekių pasirinkimas. Jie skirti pirkėjams, kurie visų pirma vertina kokybę ir yra neabejingi naujovėms. Lietuvoje veikia 30 „Rimi Hypermarket“.
  • „Rimi“ („Supermarket“) – prekybos centrai šalia Jūsų namų. Čia užsukti galite nors ir kelis kartus per dieną – jie visada pakeliui. Juose rasite viską, ko reikia jūsų buičiai – šviežiausius kasdieninius maisto produktus bei platų pramoninių prekių asortimentą. Šiuo metu Lietuvoje kviečia užsukti 25 „Rimi“ („Supermarket“) prekybos centrų.
Šiuo metu „Rimi“ prekybos centrai įsikūrę penkiolikoje Lietuvos miestų. Tačiau „Rimi Lietuva“ plėtrai tai – ne riba. Jeigu prie jūsų namų dar nėra „Rimi“ prekybos centro, jis būtinai ten dar atsiras!

 

Spausdinti

Klientų aptarnavimas

8 800 29 000
info.lt@rimibaltic.com

Privatumo politika

Patikrinkite dovanų kortelės likutį Patikrinkite dovanų kortelės likutį

Bendraukime!

 
Prenumeruoti
 

Kraunasi

Patikslinkite paiešką

Uždaryti

Uždaryti

Užduoti klausimą

Jei jūs turite pasiūlymų, skundų, pastabų ar klausimų, prašome užpildyti paraišką.

Norėčiau gauti atsakymą
Atšaukti

Užpildykite laukus pažymėtus *