Sveikos mitybos projektas „Supervaikai“

Bendradarbiaudami su Visuomenės sveikatos biurais jau ketverius metus kiekvieną pavasarį įgyvendiname tradiciniu tapusį RIMI sveikos mitybos projektą „Supervaikai“, kuriuo siekiame supažindinti vaikus su sveika mityba, patrauklia forma suteikdami jiems teorinių ir praktinių žinių apie sveikus ir žalingus maisto produktus, valgymo įpročius, maisto gamybą ir burnos higieną.

2011 m. „Supervaikų“ projektą įgyvendinome 5 Lietuvos miestuose, 68 mokyklose, kuriose sveikos mitybos principų buvo mokomi pradinių klasių moksleiviai.

2012 m. „Supervaikų projektas persikėlė į darželius. Jį įgyvendinome 7 Lietuvos miestuose, 86 darželiuose, kuriuose sveikos mitybos principų buvo mokomi ikimokyklinio amžiaus vaikai. Išklausę teorinę dalį, darželių auklėtiniai buvo pakviesti į artimiausias RIMI parduotuves. Čia profesionalūs RIMI kulinarai mokė vaikus, kaip patiems pasigaminti sveiką užkandį.

2013 m. „Supervaikų“ projektas „įsikūrė“ RIMI parduotuvėse. Kiekvienas gegužės mėnesio savaitgalis buvo skirtas vis kitai sveikos gyvensenos temai, o į parduotuves su tėvais atėjusius vaikus kvietėme prisijungti prie įvairių edukacinių ir pramoginių veiklų. Kita projekto dalis vyko „Facebook“ puslapyje „Gaminunamie.lt“. Šio puslapio lankytojus pakvietėme dalyvauti nuotraukų konkurse, kurio nugalėtojams atiteko prizas – maisto gamybos pamoka šeimai kulinarijos studijoje „Čiop Čiop“.

2014 m. „Supervaikų“ projektą paskyrėme priešpiečių dėžutės temai. 5 RIMI Hypermarket parduotuvėse surengtų renginių vaikams metu mitybos specialistai ir RIMI kulinarai priminė sveikos mitybos principus, renkantis tinkamiausius produktus priešpiečiams, taip pat parodė, kaip pasigaminti sveikus bei maistingus užkandžius, telpančius į priešpiečių dėžutę. 

Daugiau apie projektą: www.supervaikai.lt.

Gausių šeimų asociacija

Gausias Lietuvos šeimas vienijanti organizacija propaguoja tradicinės šeimos vertybes, siekia gerinti gausių šeimų įvaizdį visuomenėje bei vykdo įvairius projektus, susijusius su gausių šeimų ir jose augančių vaikų gerove. RIMI savo kasdienėje veikloje taip pat orientuojasi į šeimas ir joms patogias parduotuves, todėl jau dešimtus metus iš eilės kiekvieną rugsėjo pirmąją padedame išleisti gausių šeimų pirmokus į mokyklą, jiems suruošdami pilnas mokyklinių reikmenų kuprines. 2014 m. rugsėjo 1 d. RIMI padėjo į mokyklą išleisti 116 gausių šeimų pirmokų iš visos Lietuvos. Iš viso per dešimt metų „Rimi Lietuva“ paramą suteikė maždaug 900 vaikų.

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“

Nevyriausybinė organizacija „Gelbėkit vaikus“ - vienintelė Šiaurės Rytų Europos organizacija, esanti tarptautinės organizacijos „Save the Children“ (Save the Children International) tikrąja nare,  savo veikla Lietuvoje siekia mažinti smurtą prieš vaikus, vaikų išnaudojimą, vaikų socialinį apleistumą ir vykdo švietimą vaiko teisių klausimais.

2012 m. pradėjome bendradarbiauti su šia organizacija. Pirmasis etapas buvo RIMI darbuotojų lankymasis ir bendravimas su „Gelbėkit vaikus“ priklausančiais vaikų dienos centrais įvairiuose Lietuvos miestuose.

2013 m. „Gelbėkit vaikus“, saldainių fabrikas „Rūta“ ir „Rimi Lietuva“ pristatė unikalius saldainius „Aitvaras“, kuriuos įsigiję pirkėjai iki šiol gali paremti „Gelbėkit vaikus“ kuruojamus vaikų dienos centrus. 2013 m. pabaigoje startavo dar vienas naujas bendras projektas – „Mano RIMI“ lojalumo kortelių turėtojams suteikėme išskirtinę galimybę paremti visuomeninę organizaciją „Gelbėkit vaikus“ ir jų kuruojamų vaikų dienos centrų lankytojus. Pasirinktą kortelėje sukauptos pinigų sumos dalį jie gali reguliariai aukoti vaikams, pasinaudodami „Mano RIMI“ internetine sistema. Aukoti „Gelbėkit vaikus“ pirkėjai gali ir mesdami pinigus į specialias prie kasų esančias dėžutes.

Labdaros ir paramos fondas „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“

Remdamasis SOS vaikų kaimų koncepcija, labdaros ir paramos fondas SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija pirmasis ilgalaikei našlaičių ir tikrųjų tėvų globos netekusių vaikų globai pritaikė šeimos modelį – vaikai gyvena būriuose-šeimose, kurios pačios rūpinasi savo buitimi. Siekdami prisidėti prie šios organizacijos veiklos, penkiose RIMI Hypermarket parduotuvėse Vilniuje ir Kaune įrengėme specialias aukų dėžutes, kuriose suaukoti pirkėjų pinigai skiriami šių vaikų medicininėms išlaidoms, maistui, mokyklinėms prekėms ir drabužiams.

 

Spausdinti

Klientų aptarnavimas

8 800 29 000
info.lt@rimibaltic.com

Privatumo taisyklės

Patikrinkite dovanų kortelės likutį Patikrinkite dovanų kortelės likutį

Bendraukime!

 
Prenumeruoti
 

Kraunasi

Patikslinkite paiešką

Uždaryti

Uždaryti

Užduoti klausimą

Jei turite pasiūlymų, pastabų ar klausimų, užpildykite formą

Sutinku su privatumo taisyklėmis
Atšaukti

Užpildykite laukus pažymėtus *