Savaitės pasiūlymai Mano Rimi Akcijos Receptai Sveikas Pirkėjų erdvė VAIKŲ SAVAITGALIAI

Kepta antis su troškintais mėlynaisiais kopūstais

Kepta antis su troškintais mėlynaisiais kopūstais
ruošimo laikas:
ruošimo laikas 90 min.
įvertink: (12 balsų)
 Pirmiausia paruoškite marinatą: susmulkinkite česnaką, suberkite visus prieskonius, įdėkite medaus, įpilkite sojų padažo ir išmaišykite. Nupeštą antį nuplaukite, apipilkite paruoštu marinatu ir palikite parą laiko pabūti. Kepkite 170 0C temperatūros orkaitėje apie 45-60 min. nuolat pašlakstydami marinatu. Tada sumažinkite temperatūrą iki 150 0C laipsnių ir kepkite dar apie 30 min.
Kol antis kepa, keptuvėje su aiejumi apkepinkite smulkintus svogūnus. Sudėkite šiaudeliais pjaustytus kopūstus, kubeliais pjaustytas figas ir patroškinkite, kol kopūstai sukris. Tuomet įpilkite vyno ir pagardinkite smulkintu imbieru, druska ir pipirais. Skanaus!
Rekomenduojami produktai
anties (apie 2 kg),
100 g medaus,
2 česnako skiltelių,
1 šaukštelio maltų kalendrų,
1 šaukštelio kmynų,
1 šaukšto sojų padažo,
druskos, pipirų.
 
Garnyrui reikės:
1 mėlynojo kopūsto (apie 1 kg)
8 džiovintų figų,
35 g imbiero,
250 ml raudonojo vyno,
50 ml alyvuogių aliejaus,
druskos, pipirų.

Komentarai

Komentarų nėra
Tinklapio žemėlapis Juridiniai pranešimai Rašykite mums: info.lt@rimibaltic.com © 2002-2010 UAB "RIMI Lietuva". e-solution: Gaumina